Sommige klassen zijn overladen met Drentse clubs, zoals de zaterdag 3e klasse D met onder meer BSVV, CSVC, Fit Boys en Hollandscheveld. In de zondag 4e klasse C is dat heel anders. Daar moet Gieterveen als enige Drentse club de eer van onze provincie hoog houden.

In de vijfde klasse E wordt dit seizoen weer eens de NEC-NAC van het Drentse amateurvoetbal gespeeld met het duel tussen Witteveense Boys en Weiteveense Boys.

Bekijk hieronder de competitie-indeling voor de eerste tot en met de vijfde klasse. De indelingen voor de hoofdklassers waren eerder al bekendgemaakt.

Zaterdag 1e klasse E
Balk
Blauw-Wit ’34
Broekster Boys
Drachtster Boys
Groningen
Leeuwarder Zwaluwen
Noordscheschut
Oranje Nassau
PKC ’83
Pelikaan S
SVI
Zeerobben
d’Olde Veste ’54
Winseum

Zaterdag 2e klasse J
DESZ
DZOH
De Griffioen
De Weide
Drenthina
Elim
FC Meppel
FC Wolvega
Gorecht
Gramsbergen
LTC
NEC Delfzijl
Bedum
The Knickerbockers

Zaterdag 3e klasse B
Anjum
Grootegast FC
Leoviardia SC
Minnertsga
ONT
Rijperkerk
Ropta Boys
Rottevalle
Haulerwijk SV
Berlikum SC
Twijzel SC
Veenhuizen
Waskemeer
Wykels Hallum

Zaterdag 3e klasse C
Aduard 2000
Be Quick 1887
FC Zuidlaren
Glimmen
Grijpskerk
Groen Geel
HFC ’15
Helpman
Holwierde
Noordwolde
Omlandia
SC Loppersum
SC Stadspark
Velocitas 1897

Zaterdag 3e klasse D
Achilles 1894
Avereest
BSVV
CSVC
FC Klazienaveen
Fit Boys
Hardenberg ’85
Hollandscheveld
Hoogeveen
Nieuwleusen
Lutten
SCD ’83
SVN ’69
ZZVV

Zaterdag 4e klasse C
Amicitia VMC
DVC Appingedam
De Heraclieden
FC LEO
GEO
Lycurgus
Mamio
Middelstum
Niekerk
OKVC
ONR
Poolster
Rood Zwart Baflo
SIOS

Zaterdag 4e klasse D
DKB
HS ’88
Nieuw Balinge
Onstwedder Boys
SC Angelslo
SCN
SJS
SV Mussel
SVBO
Tiendeveen
VHK
Vitesse ’63
WVV
Wildervank

Zaterdag 5e klasse C
ASC
De Lauwers
Drogeham
Eastermar
Nieuw Roden
Noordbergum
Suameer
Suawoude
TFS
vv Westerkwartier
VCR
VVT
vv Zeester

Zaterdag 5e klasse F
Blokzijl
Borger
Erica ’86
FC Assen
MSC/Amslod
NKVV
NWVV
SETA
SVBS ’77
Steenwijker Boys
VCG
VEV
VVAK

Zondag 1e klasse F
Dalfsen
FVC
GAVC
Gomos
GRC Groningen
Heerenveen
Hoogezand
Noordster
Roden
Stadspark
SVBO
SWZ Sneek
VKW
WVV

Zondag 2e klasse K
Beilen
Dedemsvaart
Drachten
DTD
SC Emmeloord
EMMS
LAC Frisia 1883
Heerde
Jubbega
Lemelerveld
LSC 1890
Oerterp
VENO
Zuidwolde

Zondag 2e klasse L
ASVB
Annen
Dalen
FC Lewenborg
GVAV Rapiditas
Germanicus
Gruno
Helpman
Nieuw Buinen
Rolder Boys
Stadskanaal
Valthermond
Veendam 1894
WKE ’16

Zondag 3e klasse B
Actief
FVV
GSAVV Forward
Gieten
Groninger Boys
HSC
Muntendam
Nieuw Roden
Peize
SVZ
Siddeburen
TLC
VAKO
ZNC

Zondag 3e klasse C
Bellingwolde
CEC
SC Erica
HOC
HODO
Musselkanaal
Protos
Raptim
Sellingen
SVV ’04
FC Ter Apel ’96
Twedo
Weerdinge
Westerwolde

Zondag 3e klasse D
FC Assen
Asser Boys
DIO Oosterwolde
Dwingeloo
LEO Loon
Oldeholtpade
FC Oldemarkt
Olyphia
Oranje Zwart
Pesse
Ruinen
Steenwijk
Trinitas
USV

Zondag 4e klasse A
De Blesse
Donkerbroek
DVSV
Havelte
Hoogersmilde
FC Kraggenburg
RKO
Ruinerwold
Smilde ’94
Steenwijker Boys
Steenwijkerwold
VWC
Wacker
Zandhuizen

Zondag 4e klasse C
Amicitia VMC
Bareveld
Eenrum
Engelbert
Farmsum
Gieterveen
Heiligerlee
Kwiek
MOVV
PJC
Pekelder Boys
SPW
VVK
Wedde

Zondag 4e klasse D
SC Balkburg
Bargeres
DSC ’65
DVC ’59
EHS ’85
Gasselternijveen
KSC
OVC ’21
Schoonebeek
Sleen
Sweel
Titan
VIOS O.
Zwartemeerse Boys

Zondag 5e klasse A
BEW
Blankenham
Diever-Wapse
DOS ’63
Giethoorn
IJhorst
Kuinre
Old Forward
Oosterstreek
Scheerwolde
Sport Vereent
Uffelte
Wapserveen
Willemsoord

Zondag 5e klasse C
Blauw Geel ’15
FC Amboina
FC Fochteloo
Groen Geel
HHCombi
Haren
Sportclub Makkinga
Tynaarlo
Wijster
Yde De Punt
Zevenhuizen
vv Stânfries

Zondag 5e klasse E
Buinen
Buinerveen
EEC
Eext
GKC
JVV
Roswinkel Sp.
SVBC
De Treffer ’16
Valther Boys
Weiteveense Boys
Witteveense Boys ’87
Zandpol

Ontbreekt er een klasse met een Drentse club in deze lijst, stuur dan een mail naar redactie@rtvdrenthe.nl.

Jörn Reuvers